top of page

YOGA MATINDA KELİMELER

BİLGİ

Yoga ve yazıyla bir yolculuk.


Yazı ve yoga birbiriyle akrabadır. İkisi de kendinizle bir randevu, kendinize doğru yaptığınız bir yolculuktur. Nasıl ki yogada varlıklarından haberdar olmadığınız kasların farkına varırsınız, kendinizi yazıya bıraktığınızda da içinizde duymadığınız sesleri, varlığını bilmediğiniz duyguları farkedersiniz.

Zihin ve bedenin gerilimini azaltıp size farkındalıklar kazandıran yoga, bir taraftan da yeni düşüncelere ve yaratıcılığa bir alan açar. İşte yaratıcılığa açılan bu alan, tıpkı üzerinde durduğunuz mat gibi kendinize ait bir odadır. İçeride tutulanlar, varlıkları bilinmeyenler ve yaratıcı enerjiniz o odada bir gün gün yüzüne çıkmayı bekler. Yoganın açtığı alanda yazı, içerdekilere elçi olur.

Yazı ve yoga aracılığıyla bu yolculukta duyularınızı harekete geçirip aslında hep içinizde olan yaratıcı gücünüzle buluşacağınız, keşiflerle dolu bu keyifli yolculuğa sizi bekliyoruz. Merakınızı ve yaratıcılığınıza olan inancınızı yanınıza almayı unutmayın! 

İletişim 0530 884 0062 veya info@yesimatik.com 

 

Alkım Doğan
ODTÜ’de gördüğü Mimarlık eğitiminden sonra bir süre mimarlık ofislerinde çalışıp daha sonra yazı ve çeviri dünyasına adım atmıştır. Doğan Kitap, YEM, İthaki ve İş Kültür yayınlarıyla çalışmıştır. Blog yazarı olarak 6 bölümlük Eksik Parça TRT belgeselinin metin yazarı ve konuğu olmuştur. Atlas dergisinde seyahat yazıları yazmaktadır. Yazı ve yaratıcılık atölyeleri düzenlemektedir. 

bottom of page